O NAS

ręcznie robione, niepowtarzalne

TopLoft,
czyli PASJA

Styl industrialny to nie tylko dizajn i nie tylko wystrój wnętrz. TO TAKŻE STYL ŻYCIA. To azymut, który obieramy, aby wszystko wokół nas emanowało energią pobudzającą do działania. Gdy otaczamy się tym, co daje nam siłę, jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom.

Manufaktura TopLoft powstała w wyniku pasji. I dlatego nasze drzwi są wyjątkowe, charakteryzują się dbałością o każdy detal oraz nieprzeciętną solidnością. I dlatego też każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i unikatowy.

TopLoft

TopLoft,
czyli DOBRY GUST

O gustach podobno się nie dyskutuje, ale… Tak na ogół twierdzą osoby, które nie posiadają
ukształtowanego i wyrafinowanego gustu 🙂

OSIĄGAMY EFEKTY, KTÓRYCH NIE DA SIĘ ZASTĄPIĆ FABRYCZNĄ STOLARKĄ i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

Manufaktura TopLoft celuje w wyszukany gust swoich Klientów, oferując drzwi, które bez najmniejszego zgrzytu wpasowują się do wnętrza zaplanowanego starannie i z wyczuciem.

toploft dobry gust

TopLoft, czyli MIŁOŚĆ
DO NATURALNYCH
MATERIAŁÓW

Stal, drewno i szkło – te trzy podstawowe surowce są jak żywioły, spinające w rzemieślniczych realiach najważniejsze cechy: solidność, trwałość i estetykę. Połączone w jedną całość wyzwalają fantazję i swobodę twórczą.

Manufaktura TopLoft wykonała pierwsze drzwi w roku 2018. Od samego początku naszym głównym obszarem działań był rynek skandynawski, który słynie ze swego zamiłowania do stylu industrialnego. A także do stali, drewna i szkła – łączonych w wyrafinowanych kombinacjach.

Po sukcesach odniesionych na północy Europy, postanowiliśmy rozszerzyć działalność o rynek krajowy, którego zapotrzebowanie na styl industrialny wzrasta ostatnio w szybkim tempie. Dziś nasze moce twórcze są do dyspozycji każdego Klienta w Polsce, który ceni sobie niepowtarzalny styl, surowe piękno i doskonałą funkcjonalność.

top loft naturalne materiały

Manufaktura TopLoft
– drzwi industrialne dla wnętrz:
mieszkalnych, biurowych, użytkowych!